Součástí Ústeckého víkendu s firmou RIETER bylo přátelské fotbalové utkání, ve kterém firemní jedenáctka podlehla internacionálům pražské Slavie. Zajímavostí bylo, že všech pět branek vstřelili slávisté…

RIETER – SK SLAVIA PRAHA 1:4 (0:2)
Domácí tým nastoupil s dvěma zajímavými posilami. Druhý poločas odchytal brankář Karel Podhajský, který v nejvyšší soutěži (v dresu Hradce Králové a Jablonce) odchytal 162 zápasů. V poli se představil hokejista Martin Filip, který v extralize odehrál 8 sezon s bilancí 380 zápasů, 68 vstřelených gólů a 166 asistencí.
V utkání hrané na 2 x 35 minut byli od začátku kombinačně lepší slávisté. Domácí tým se do první gólové šance dostal až ve 45. minutě, za stavu 0:3 vyrážel Pachlovu nebezpečnou střelu brankář Bureš. Sešívaní se vzápětí prosadili počtvrté a bylo vymalováno…
V 60. minutě poslal Smejkal z levé strany prudký centr do vápna, kde míč nešťastně tečoval Macháček a jedenáctka Rieter se dočkala čestného gólu – 1:4. O čtyři minuty spálil obrovskou možnost Vácha, po něm střílel vedle slávistické branky Pachl a silnou pětiminutovku domácího mužstva završil střelou do břevna Macko.
Branky: 60. vlastní (Macháček) - 10. a 34. Klinka, 45. a 49. Janoušek.
Rozhodčí: Jelínek – Jureček, Bednář. Diváků: 410.
Rieter: Bárta (36. Podhajský)  Tejkl, Kocanda, Keprt, Kaška – Pecháček, Pachl, Smejkal, Vácha  Macko, Král. Střídali: Filip, Kuchař, Tomeš.
Slavia: Bureš – Došek, Jeslínek, Müller, Macháček – Janoušek, A. Petrouš, Hyský, Penc – Jindráček, Klinka. Střídali: Mareš, Smrčka.